O pracy ratownika

Praca ratownika jest prosta i przyjemna. To idealne zajęcie, jeśli wybierasz się do USA po raz pierwszy, ze znajomymi lub sam. Czeka na Ciebie dużo zabawy, poznasz nowych ludzi, a przede wszystkim poznasz jedno z najlepiej rozwiniętych państw świata.

Oferujemy pracę od 28 maja 2022 (preferowany termin przybycia do USA(max 28.05) wiążący się z bonusem łącznym aż 1400 USD!) do 5 września 2021 (data ta jest wymagana).

Podstawowym i pierwotnym obowiązkiem ratownika jest zapewnienie bezpieczeństwa gości w wodzie i w pobliżu basenów. Ponadto, odpowiedzialna/y będziesz za utrzymanie porządku basenu i jego otoczenia, np. sprawdzając stan chemiczny wody (chlor, PH).

Myślisz, że nie jesteś dobrym pływakiem? Nie martw się! Chociaż oczekujemy od Ciebie, że umiesz przepłynąć co najmniej 300 metrów to będziesz ratownikiem na basenie, a nie na pełnym morzu. Większość basenów ma głębokość do 1,5 metra. Przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych, ukończysz kurs na ratownika i otrzymasz certyfikat Amerykańskiego Czerwonego Krzyża, wydawany na 2 lata. Zazwyczaj Ci słabiej pływający pracują w otoczeniu lepszych pływaków, dzięki czemu mogą czuć wsparcie z ich strony.

Nie musisz martwić się o mieszkanie, bo Twój pracodawca zrobi wszystko za Ciebie. Pełny koszt zakwaterowania wynosi 1800 USD. Nie płacisz jednak z góry opłata za zakwaterowanie jest potrącana w 5 ratach po 360$ z Twojej wypłaty. 

Po przylocie zapewnimy Ci również darmowy transfer z lotniska!