Prekurs:
Jeszcze przed rozpoczęciem kursu (przed oficjalnym rozpoczęciem rano), odbędzie się tzw. kurs wstępny. Składa się on z następujących dziedzin (bez ograniczeń czasowych):
- 3x100 metrów (kraul + styl dowolny)
- Wyciąganie około 5 kg ciężarka z głębokości do 3 metrów i przepłynięcie z nim 20 metrów.
- 2 minuty, utrzymywania się na powierzchni wody bez użycia rąk (używając tylko nóg)
Kurs:
Po przejściu kursu wstępnego czeka Ciebie intensywne szkolenie zarówno w wodzie jak i poza nią. W sumie 23 godziny intensywnego nauczania (5 godzin na basenie i 18 godzin do teorii).
Następnie, przyjdzie czas na ostateczny test ratownika i pierwszej pomocy. Dla każdego kursanta zostaną przedstawione tłumaczenia na język polski (na życzenie), więc nie martw się, że czegoś nie zrozumiesz!
Po zdaniu testu otrzymasz certyfikat CPR + AED + pierwszej pomocy, który jest ważny w USA przez dwa lata.
Na kursie otrzymasz maskę reanimacyjną ratownika, rękawice i materiały dydaktyczne (wszystko wliczone jest w cenę kursu). Kurs odbędzie się w Warszawie, a jego data zostanie ogłoszona na początku 2021 roku.
Pamiętaj również, że przylatując do USA do 29.05 otrzymasz od nas zwrot za kurs w wysokości 200 USD oraz bonus o łącznej wartości aż 1000 USD! Połowa z tej kwoty to obniżenie kosztu programu o 500$ u Naszego partnera firmy BTC , zaś drugą połowę (500 USD) otrzymasz w ostatnim paycheck'u podczas Twojego pobytu w USA