Skontaktuj się z nami

Chcesz wyjechać z nami na program Work and Travel do USA? Dokonaj bezpłatnej rejestracji, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania odnośnie programu, zadaj je poprzez poniższy formularz kontaktowy. Z przyjemnością Ci odpowiemy!

Napisz wiadomość
PROFIL

Kim jesteśmy i jak to się zaczęło?

Wszystko zaczęło się wiosną 2010 roku, gdy Matúš Grega, student ze Słowacji, nie wiedział co robić w nadchodzące wakacje i postanowił udać się do USA, chociaż jak zdecydowana większość osób jadących na Work and Travel po raz pierwszy, nie miał o tym zbyt wielkiego pojęcia. Biorąc udział w programie w latach 2010, 2012 oraz 2013, pracował jako ratownik, supervisor, a także inspektor ds. bezpieczeństwa w kilku firmach. Ze względu na to, że w Premier Aquatics warunki i atmosfera były najlepsze, a w naszym regionie firma pozostawała jeszcze nieznana, postanowił on to zmienić - utworzył oddział Premier Aquatics na Słowacji, w Czechach i w Polsce, by pomóc uczniom doświadczyć najlepszej przygody w czasie studiów - programu Work and Travel USA.

Matúšowi nie było najłatwiej prowadzić rekrutacji aż w 3 krajach, w związku z czym, od 2016 roku osobiście zajmuję się koordynacją wyjazdu do Premier Aquatics z Polski.

Moja przygoda z Premierem zaczęła się od tego, że zadzwonił do mnie znajomy, którego kumpel ostatecznie nie mógł wyjechać z nim na program. Sam wcześniej niewiele wiedziałem na temat programu Work and Travel. Wiedziałem tylko, że taki program istnieje i wyjazd na niego wydawał mi się czymś bardzo skomplikowanym. Niemniej zaryzykowałem i już dwa tygodnie później, wspólnie ze wspomnianym kumplem wybraliśmy się na Słowację, żeby uczestniczyć w kursie na ratownika Amerykańskiego Czerwonego Krzyża. Dzięki setkom zadowolonych studentów dzisiaj do Premier Aquatics jeździ wystarczająco studentów z Polski, abym mógł dla Was organizować kursy w Polsce. W Stanach spędziłem lato 2016 oraz 2017, pracując przez oba sezony w Premierze, dzięki czemu doskonale znam realia programu i pracy w tej firmie, które przedstawiam studentom podczas spotkań informacyjnych na uczelniach wyższych.

Do listopada 2018 roku działaliśmy pod nazwą JOBinUSA.pl. Dziś, już pod nazwą Premier Aquatics Polska, pomagamy spełnić studentom marzenia o pracy wakacyjnej w USA i podróżowaniu po tym pięknym kraju. Już ponad 700 ratowników przekonało nas, że to co robimy, robimy najlepiej.

Nasz zespół

Michał Chlebicz Director of recruiting in Poland (American Red Cross Instructor)


ratownictwowodnechlebicz@gmail.com
+48513079912

Nasi instruktorzy na kursach na ratownika

Trudy Turcotte Main Instructor (Executive Director of Recruiting in Premier Aquatics Inc.)


premieraquatics@gmail.com
+1 703 373 0350

Michal Turek Instructor (International Program Director in Premier Aquatics Inc.)


premieraquatics@gmail.com
+1 703 373 0350

Michał Chlebicz Director of recruiting in Poland (American Red Cross Instructor)


ratownictwowodnechlebicz@gmail.com
+48513079912

Matúš Grega Director of recruiting (Slovakia and Czech Republic)


matthew.grega@gmail.com
0905 750 626