Referencje

Bartosz Hajduk Lato 2010 - obecnie

Po niekrótkim namyśle, w 2010 roku zdecydowałem się na moje pierwsze wakacje w USA. Nawet przez minutę nie żałowałem swojej decyzji, bo były to najlepsze wakacje w moim życiu! Po powrocie nie mogłem doczekać się kolejnej wyprawy za ocean. Po kilku sezonach w roli ratownika, dziś pełnię funkcję supervisora i czuwam nad tymi, dla których przygoda z USA dopiero się zaczyna!

Pierwszy wylot do Stanów Zjednoczonych tak naprawdę zmienił sposób w jaki postrzegam świat. Dodał odwagi i pewności siebie, a co w mojej opinii najważniejsze tchnął we mnie chęć nauki języka angielskiego jak i zgłębiania wiedzy na temat kultury i historii Stanów Zjednoczonych. Mogłoby się wydawać, że to wspaniałe wakacje w USA, ale to coś więcej i aby tego doświadczyć trzeba po prostu wsiąść w samolot, polecieć i poczuć prawdziwą wolność. Poza tym, jest to oczywiście świetna szansa, aby zwiedzić wszystkie wielkie miasta, plaże, parki narodowe itp. Ja osobiście szczegółowo zwiedziłem wschodnie i zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych począwszy od wschodu czyli Bostonu, Nowego Jorku, Philadelphii i wodospadu Niagara, aż po Florydę. Natomiast zachodnie wybrzeże to wycieczka wynajętym samochodem od San Diego aż po San Francisco i niezapomniany przejazd przez Pacific Coast Highway.

Praca jako ratownik wodny, choć odpowiedzialna, to według mnie najlepsza praca wakacyjna jaka może się komukolwiek przytrafić. Premier Aquatics krok po kroku szkoli każdego ratownika odnośnie wszystkich czynności jakie będzie wykonywał podczas pracy. Dodatkowo każdy ratownik ma swojego opiekuna, do którego zawsze może zwrócić się z pytaniem czy prośbą, dzięki czemu czujesz się tam bezpiecznie. Zaczynając swoją przygodę z Premier Aquatics dosyć często wypytywałem mojego opiekuna o wiele rzeczy związanych z pracą na basenie, często też wynikało to z mojej ciekawości.

Na basenach,na których pracujesz każdego dnia spotykasz mnóstwo otwartych i przyjaznych ludzi, którzy tuż po zakończeniu Twojej pracy chcą Cię gdzieś zabrać i pokazać Ci jak żyje się w USA. Możliwość obcowania z Amerykanami i poznawanie ich mentalności to niesamowite doświadczenie.

Z dnia na dzień poznajesz coraz to więcej osób pracujących dla Premier Aquatics i razem planujecie gdzie po zakończeniu pracy wybierzecie się na zwiedzanie Stanów. W każdy wolny dzień od pracy można wybrać się nad Ocean czy na zwiedzanie Nowego Jorku lub Waszyngtonu. Tak właśnie wyglądał mój każdy dzień wolny od pracy.

Premier Aquatics to firma, którą polecam każdemu kto chce przeżyć wakacje w USA. To bardzo profesjonalna firma, która szanuje swoich pracowników, docenia Twoją dobrą pracę i na jej podstawie można uzyskać awans, a co za tym idzie lepsze wynagrodzenie finansowe. Premier Aquatics zapewnia świetne zakwaterowanie podczas Twojego pobytu w USA. Ja osobiście podczas wszystkich wyjazdów do USA mieszkam w mieszkaniach, które oferuje Premier Aquatics. Powód jest prosty - to po prostu wygodne i w pełni wyposażone mieszkania.

Polecam Premier Aquatics wszystkim osobom zastanawiającym się nad wylotem do USA! Widzimy się za oceanem!

Wszystkie referencje

Opowiedz nam swoją historię!

Chcesz podzielić się z nami swoimi letnimi przygodami? Napisz nam, jak wyglądał Twój wyjazd na Work And Travel z Premier Aquatics! Najlepsze prace nagrodzimy.