Warunki pracy

Jako ratownik w USA będziesz pracował w firmie Premier Aquatics Inc. Baseny są głównie w północnej Virginii, ale możesz pracować również w Maryland przy granicy z D.C. lub w samym Waszyngtonie. Wszystkie baseny znajdują się w odległości do max. 100 km od Waszyngtonu.

W Premier Aquatics gwarantujemy Ci:

- Wynagrodzenie 14 USD za godzinę (w Maryland i Waszyngtonie stawki są wyższe, ale zdecydowana większość basenów znajduje się w Virginii),
- Nadgodziny płatne 21 USD za każdą nadgodzinę (za nadgodziny uznaje się każdą przepracowaną godzinę powyżej 40-stej),
- średnią ilość godzin od 45 do 55 tygodniowo,
- jeśli przepracujesz cały sezon tj. od 25 maja do 2 września, otrzymasz od nas bonus o łącznej wysokości aż 2000 USD*, a strój ratownika o wartości 75 USD zapewnimy Ci za darmo (wymagany przylot do 23.05.2024)
- umeblowane i wyposażone zakwaterowanie (normalne łóżko, a nie nadmuchiwany materac)
- bezpłatny odbiór z lotniska po przyjeździe,
- pomoc w wyrobieniu Social Security Number (SSN).

Liczba wolnych miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj z rejestracją do ostatniej chwili!

Pełny opis warunków pracy na lato 2024 r. zobaczysz klikając TU.

 

 

*Jedynym warunkiem do otrzymania powyższej kwoty jest brak ostrzeżenia za poważne naruszenie dyscypliny pracy tj. np. spanie podczas pracy, czy używanie telefonu komórkowego podczas gdy w basenie przebywają ludzie. W lecie 2023 r. premia została wypłacona dla 100% ratowników, więc jeśli wykonujesz swoje obowiązki bez zastrzeżeń, to absolutnie nie masz się o co martwić! Bonus wypłacany jest w ostatnim paychecku w USA.