5 prostych korków przed wyjazdem

1. Zarejestruj się za darmo na naszej stronie, a w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Spotkamy się lub porozmawiamy telefonicznie i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd do USA, aktywujemy Twoje konto na naszej stronie, abyś mógł zapisać się na kurs na ratownika, który musisz obowiązkowo odbyć zanim rozpoczniesz pracę w USA.

2.Skontaktuj się z Naszym partnerem agencją ESTA, gdzie podpiszesz umowę dot. udziału w programie i wpłacisz opłatę aplikacyjną.

ESTA pomoże Ci uzyskać pozwolenie na pracę, które jest niezbędne, by móc legalnie pracować w USA w ramach programu Work And Travel. Na podstawie tego pozwolenia możesz ubiegać się o wizę typu J-1. 

3. Twój amerykański pracodawca z firmy Premier Aquatics przyleci do Polski. (Data zostanie podana na początku 2024 roku)

Przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę, a zaraz po tym przystąpisz do trzydniowego kursu na ratownika. Certyfikat ratownika będzie ważny przez 2 lata i dostarczymy  Ci go w dniu przylotu do USA. Kurs ten to idealna okazja, by lepiej poznać swojego pracodawcę. Po ukończeniu kursu, w ciągu 10 dni roboczych otrzymasz od nas umowę o pracę.

4. Kolejnym etapem jest rozmowa o wizę z konsulem w ambasadzie USA.


5. Po uzyskaniu wizy, zakupisz bilet do USA. 


Zalecamy jak najszybszy zakup biletu, aby jego cena była możliwie jak najniższa.