Wróć

Czy zwrócą mi się zainwestowane pieniądze?

Wydatki uczestników przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych są naprawdę wysokie, a wielu studentów jest zależnych od rodziców, aby sfinansować podróż do Stanów Zjednoczonych. Ile można zarobić w USA? Czy koszta się zwrócą? Jest to prawdopodobnie najczęstsze pytanie, które od Was otrzymujemy. Nasza odpowiedź jest prosta ...

Może tak, może nie. Gdyby nasza odpowiedź brzmiała wyraźnie "tak" lub "nie", bylibyśmy zwodzeni. Dlaczego? Bo bardzo dużo zależy od Ciebie. Kiedy przylecisz do USA (im szybciej, tym więcej zarobisz), jaki ustalisz dzienny budżet, czy planujesz kupić  najnowszego iPhone'a, ile wydasz na imprezy (a imprezy będą na pewno!) i tym podobne. Ponadto nie możemy wpływać na niektóre wydatki (bilet lotniczy, stawka PLN / USD itp.).

Jeśli bardzo będziesz chciał zarobić jeszcze więcej, po konsultacji z nami będziesz mógł znaleźć sobie dodatkową pracę lub udzielać lekcji pływania, za które można naprawdę nieźle zarobić. Czym są lekcje pływania? Lekcje pływania są zwykle dla małych dzieci i są płatne od ok. 20 do 30 USD za pół godziny. Myślę, że możesz teraz zadać sobie kilka pytań: gdzie i kiedy mogę je zapewnić? Jak znaleźć klientów chętnych na lekcje pływania? Czy potrzebuję jakiegoś pozwolenia?

Nie każdy basen pozwala na naukę pływania, więc musisz mieć pozwolenie od swojego przełożonego i nie zawsze znajdziesz klientów na lekcje pływania. Wszystkie informacje na temat lekcji pływania znajdziesz na swoim koncie na naszej stronie internetowej, do którego masz dostęp po wniesieniu opłaty aplikacyjnej w biurze BTC. Dlaczego możemy Ci w tym pomóc? Ponieważ mamy mnóstwo własnego doświadczenia z pracy ratownika w USA, w firmie Premier Aquatics.

Pamiętaj jednak, że Work And Travel to nie tylko pieniądze. Jako student masz niepowtarzalną okazję do podróżowania do Stanów Zjednoczonych, a tam pracować legalnie następnie odkrywając piękno i atrakcje tego kraju. Od Ciebie zależy czy skorzystasz z tej szansy. Zarejestruj się na naszej stronie internetowej i dowiedz się więcej, klikając TU.

Marcin Kralka
Director of recruiting (Poland)
Premier Aquatics Polska